22:57  ÇGC HEYETI, TBMM DÖNÜŞÜ KAZA YAPTı  16:06  MTSO, SANAYICI IÇIN PLANLAMA ISTIYOR  10:36  BAŞKAN YILMAZ, İLÇE ESNAFIYLA BULUŞTU  16:07  BAŞKAN ÖZYIĞIT, “YURT VE EĞITIM DESTEĞIYLE ÖĞRENCILERIMIZIN YANıNDAYıZ”  15:54  KOMUTAN VE ÖĞRENCILER BAŞKAN SEÇER’I ZIYARET ETTI  10:05  ŞU ELİMDEKİ KINA MESELESİNİ ANLATAYIM…  21:23  “ŞEHIDIN VASIYETI YERINE GETIRILDI”  21:06  MERSIN SıNAVDA  15:09  PLANLı BIR MERSIN, PLANLı BIR EKONOMI HEDEFIMIZDIR  14:31  AKDENİZ’DEN MAHALLE MUHTARLARI VE ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLERE BÜYÜK DESTEK  10:51  MERSIN’LI HACER DURGUN SCP GENEL SEKRETERI OLDU  13:31  BAŞKAN GÜLTAK, YAŞ ALMıŞ VATANDAŞLARLA BIR ARAYA GELDI  13:25  MGC’DE GAZETECILERE ILK YARDıM EĞITIMI VERILDI  22:33  DÜNYANIN EN GÜZEL 13. KOYUNA KATLİAM İZNİ ÇIKTI  13:25  TÜRKEVİ  19:21  4. YENIŞEHIR BILIM ŞENLIĞI IÇIN GERI SAYıM BAŞLADı  19:20  VAHAP SEÇER’E NİÇİN SALDIRIYORLAR?  12:29  SARDALYA HEYKELİ KARADUVAR’IN SİMGESİ OLDU  10:02  SEÇER: “ZABıTA DAIRESI YENI YERINE TAŞıNACAK”  09:58  AKDENIZ ZABıTASı, RUHSATSıZ DIŞ KLINIĞINI MÜHÜRLEDI 
ABD VE NATO TARAFINDAN DÜZENLENEN MADIMAK VE BAŞBAĞLAR KATLİAMLARI | DEMOKRAT MERSİN GAZETESİ
image
Av.İzzet ULUDAĞ

ABD VE NATO TARAFINDAN DÜZENLENEN MADIMAK VE BAŞBAĞLAR KATLİAMLARI

2 TEMMUZ'DA MADIMAK VE
5 TEMMUZ'DA BAŞBAĞLAR KÖYÜNDE ARKA ARKAYA YAŞANAN BU PLANLI NATO KATLİAMLARINI UNUTMADIK!
Küreselleşme SÜRECİ ile başlayan TÜRK MİLLETİ'Nİ BİRBİRİNE DÜŞÜRÜP KIRDIRMAK İÇİN, Muammer AKSOY, Uğur MUMCU, diğer aydınların ve Orgeneral Eşref BİTLİS cinayetlerinden sonra planlı olarak Sivas'ta MADIMAK Oteli'nde ülkemizin değerli 33 aydını, binlerce insanın gözleri önünde yakılarak ve üç gün sonra da 5 Temmuz'da BAŞBAĞLAR Köyü'nde bir kısmı yakılarak ve bir kısmı da kurşuna dizilerek ABD'nin kara gücü PKK tarafından vahşice şehit edilen 33 emekçi köylümüz için yüreğimiz hâlâ yanıyor.
"Şu âlemi yaratan bir
Odur külli şeye kâdir
Alevi Sünnilik nedir
Menfaattir varvarası"
.......
"Veysel sapma sağa sola
Sen Allah’tan birlik dile
İkilikten gelir bela
Dava insanlık davası…"
Diyen büyük Ozanımız Aşık VEYSEL'in dediği gibi, bu milleti bölmek için hayata geçirilen katliamların ve nicelerinin arkasında bulunan emperyalist ABD'nin Gladyosu, FETÖ örgütü ve kara gücü PKK, ülkemiz topraklarından tamamen temizlenmeli ve öncelikli olarak HDP DERHAL KAPATILMALIDIR!.
Bunun için ABD'nin denetiminde, kargaşa yaratmak, milleti birbirine düşürmek için tezgâhlar düzenleyen GLADYO, 15 TEMMUZ'da darbe girişiminde bulunan FETÖ, işçileri, köylüleri, öğretmenleri, askerlerimizi şehit eden, ülkemizi bölmeye çalışan, ABD'nin "kara gücüm" diye ifade ettiği, 50.000 TIR silah, mühimmat ve para verdiği terör örgütü PKK ve bu terör örgütünün nefes alması için soluk borusu görevi yapan, destekçisi ve yasal uzantısı HDP, ancak millî temelde birlik olursak temizlenebilir ve ülkemiz huzura kavuşabilir.
Yüreğimizdeki yangın ancak o zaman söner, şehitlerimizin ruhu o koşullarda şâd olabilir, biz de her sene ağıt yakmayı bırakır, görevimizi gönül huzuru içinde fiilen yapmış oluruz.
Öncelikle ABD emperyalizminin üye ülkeleri zapturapt altına almak için kurduğu, en son 15 Temmuz 2016 gecesi yaşadığımız gibi ülkemizde darbeler, Kahramanmaraş, Çorum, Sivas ve Başbağlar'da katliamlar tertipleyen NATO'dan derhâl çıkmalıyız.
İşte o zaman, bütün esaslı sorunlarımızı çözebilecek bir ortama kavuşuruz!
Özgür bir nefes alırız.
Huzur için, zenginlik için öncelikle ABD’nin bölgeden uzaklaştırılması ve NATO’dan çıkılması kaçınılmazdır.
MADIMAK ve BAŞBAĞLAR HÂLÂ BİRLİKTE YANIYOR!
 

 Yazı Tarihi : 17.07.2022 22:16:01 | E-Mail : iuludag@ttmail.com
 


 
  YAZARIN ARŞİVİ
 


 
  YORUMLAR
 
Adınız Soyadınız :

Yorumunuz          :

Güvenlik Kodu     : Güvenlik Kodu
Kod                        :

  
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİRİŞ SAYFAM YAP SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
demokratmersin.com © Copyright 2007-2022 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA