Başkan Seçer, Şakirpaşa Alt Geçidi’nin Açılışına Katıldı | DEMOKRAT MERSİN | Mersin'in Demokrat Gazetesi

 
 
 
22:43  PEHLIVAN’ıN HAKKı PEHLIVAN’A!  20:50  KURDALİ PAZARINDA BAŞKAN SEÇER’E YOĞUN İLGİ  23:05  TEPE: “YEREL BASıNıN GÜÇLÜ OLMADıĞı KENTLERDE DEMOKRASI DE OLMAZ”  23:05  DİLAN ATABEY’İN MUTLU GÜNÜ  22:40  CHP’Lİ KIŞ’TAN, MERSİN’DE YATIRIMLARI TAMAMLAMAYAN HÜKÜMETE SERT TEPKİ  22:32  CHP MERSIN MILLETVEKILI DINÇER, “İKTIDAR, ÇUKUROVA’Yı CEZALANDıRıYOR”  09:08  TÜRKIYE’NIN ATATÜRK DÖNEMINDEKI DıŞ POLITIKASı  18:16  SEÇER: “CHP HİZMET PARTİSİDİR, HALKIN, EZİLENİN, HER KESİMİN PARTİSİDİR”  18:15  TARSUS FESTİVALLE COŞTU  18:15  “MERSİN TURİZM KONUSUNDA DESTEKLENMELİ”  18:14  “ETKİLENDİĞİM BİR FİLM OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM”  18:05  TEKLI: 4. BÖLGEMIZI MERSIN’E KAZANDıRMANıN GURURUNU YAŞıYORUZ  17:54  MIP VE MTOSB ARASıNDA IŞBIRLIĞI PROTOKOLÜ IMZALANDı  17:52  TOROSLAR, ÜST YAPı ÇALıŞMALARıNı ARALıKSıZ SÜRDÜRÜYOR  17:48  BAŞKAN SARı, " 5 BIN LIRA IKRAMIYE ÇALıŞAN ESNAFA DA VERILMELI"  17:46  CHP’LI DEMIRAĞ BAŞKAN ÖZEL’I ZIYARET ETTI  22:03  FYODOR DOSTOYEVSKI DOĞDU BUGÜN DOSTLAR. 11 KASıM 1821, SALı...  21:48  BIR DAHA GELMEYECEK BIRINE SAHIP OLMANıN TADıNı ÇıKARıN  21:29  BÜYÜKŞEHİR MERSİN’İN HER NOKTASINDA ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü ANDI  21:18  BÜYÜKŞEHIR ENGELSIZ YAŞAM PARKı İKINCI EVLERI OLDU 
Başkan Seçer, Şakirpaşa Alt Geçidi’nin Açılışına Katıldı

 

Başkan Seçer, Şakirpaşa Alt Geçidi’nin Açılışına Katıldı

“MERSİN VE ADANA KARDEŞ ŞEHİRLER”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ‘Şakirpaşa Alt Geçidi’nin açılışına katıldı.

Açılışta konuşan Seçer, Mersin ve Adana’nın kardeş şehir olduğuna vurgu yaparak, “Mersin'de çok sayıda Adanalı var. Bu nedenle Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak Adanalılara da hizmet etme fırsatı buluyoruz” dedi.

Mersin ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanları olarak hiçbir ayrım gözetmeden herkese eşit hizmet götürdüklerini söyleyen Seçer, “Zeydan Başkanıma Adana'ya kazandırdıklarından, bu kadar imkansızlıkları imkana dönüştürdüklerinden, gecesini gündüzüne kattığından ve döktüğü alın terinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuşarak açılışın Adanalılara hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ‘Şakirpaşa Alt Geçidi’nin açılışına katıldı.

Seçer: “Mersin ve Adana kardeş şehirler”

Şakirpaşa Konağı önünde gerçekleştirilen açılışta konuşan Başkan Vahap Seçer, Mersin ve Adana’nın kardeş şehir olduğuna vurgu yaparak, “Mersin'de çok sayıda Adanalı var. Bu nedenle Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak Adanalılara da hizmet etme fırsatı buluyoruz” dedi. Mezhep, meşrep, din, dil, ırk ve siyasi görüş fark etmezsin Türkiye’deki herkesin tek yürek ve kardeş olduğunu söyleyen Seçer, “Sadece Türkiye için değil, dünya için önemli olan Mersin ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanları olarak bu duyguyla hizmet ediyoruz. Onur ve şeref duyduğumuz, izinden gittiğimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçiliyoruz ama herkese hizmet ediyoruz. Devlet karşısında herkes eşit yurttaştır, bu bilinçle hizmet ediyoruz” diye konuştu. Seçer, “Sevgili başkanıma Adana'ya kazandırdıklarından, bu kadar imkânsızlıkları imkâna dönüştürdüğünden, gecesini gündüzüne kattığından ve döktüğü alın terinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullanarak açılışın Adanalılara hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Karalar: “Mersin Büyükşehir Belediye Başkanım, Türkiye'nin en başarılı belediye başkanlarının önünde gelir”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, açılış törenine katılan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e seslenerek; “Çok değerli Mersin Büyükşehir Belediye Başkanım, sevgili kardeşim Türkiye'nin en başarılı belediye başkanlarının önünde gelir. Onunla biz de gurur duyuyoruz” dedi.

 

“Vahap Seçer 31 Mart 2024’te Mersin Belediye Başkanı, Zeydan Karalar da Adana’da Belediye Başkanı”

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin bütçelerini iyi kullandığından da söz eden Karalar, “Her işte Adana Büyükşehir Belediyesi ya da Mersin ya da bizim yönettiğimiz belediyelerde önceki dönemden çok daha uygun fiyatlarla iş yapıldığını göreceksiniz. Çünkü bizim müteahhitle bir anlaşmamız olmaz. Bizim tarafımız müteahhit olmaz. Bizim tarafımız halktır, sizlersiniz, sizin için çalışırız. Sizin paranızı en iyi biçimde de kullanırız” ifadelerine yer verdi. Adana’daki Cumhuriyet Bayramı coşkusunu da hatırlatan Karalar, “Bütün Türkiye'de Adana örnek gösterildi, Mersin de aynısını yaptı. Güney böyle zaten. Güney Atatürkçü’dür, Cumhuriyetçidir, laiktir, ilericidir, aydındır ve aynı zamanda hoşgörülüdür” dedi. Karalar son olarak da konuşmasını, “Vahap Seçer 31 Mart 2024’te Mersin Belediye Başkanı, Zeydan Karalar da Adana’da Belediye Başkanı olacak” diye tamamladı.

Konuşmaların ardından ‘Şakirpaşa Alt Geçidi’nin açılışı ve daha sonra da Sabahat Akkiraz konseri gerçekleştirildi.Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    YORUM BULUNMUYOR!


 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
demokratmersin.com © Copyright 2007-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA