BAŞKAN SEÇER, MERSİN EKONOMİ PLATFORMU İLE BİR ARAYA GELDİ | DEMOKRAT MERSİN | Mersin'in Demokrat Gazetesi

 
 
 
22:43  PEHLIVAN’ıN HAKKı PEHLIVAN’A!  20:50  KURDALİ PAZARINDA BAŞKAN SEÇER’E YOĞUN İLGİ  23:05  TEPE: “YEREL BASıNıN GÜÇLÜ OLMADıĞı KENTLERDE DEMOKRASI DE OLMAZ”  23:05  DİLAN ATABEY’İN MUTLU GÜNÜ  22:40  CHP’Lİ KIŞ’TAN, MERSİN’DE YATIRIMLARI TAMAMLAMAYAN HÜKÜMETE SERT TEPKİ  22:32  CHP MERSIN MILLETVEKILI DINÇER, “İKTIDAR, ÇUKUROVA’Yı CEZALANDıRıYOR”  09:08  TÜRKIYE’NIN ATATÜRK DÖNEMINDEKI DıŞ POLITIKASı  18:16  SEÇER: “CHP HİZMET PARTİSİDİR, HALKIN, EZİLENİN, HER KESİMİN PARTİSİDİR”  18:15  TARSUS FESTİVALLE COŞTU  18:15  “MERSİN TURİZM KONUSUNDA DESTEKLENMELİ”  18:14  “ETKİLENDİĞİM BİR FİLM OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM”  18:05  TEKLI: 4. BÖLGEMIZI MERSIN’E KAZANDıRMANıN GURURUNU YAŞıYORUZ  17:54  MIP VE MTOSB ARASıNDA IŞBIRLIĞI PROTOKOLÜ IMZALANDı  17:52  TOROSLAR, ÜST YAPı ÇALıŞMALARıNı ARALıKSıZ SÜRDÜRÜYOR  17:48  BAŞKAN SARı, " 5 BIN LIRA IKRAMIYE ÇALıŞAN ESNAFA DA VERILMELI"  17:46  CHP’LI DEMIRAĞ BAŞKAN ÖZEL’I ZIYARET ETTI  22:03  FYODOR DOSTOYEVSKI DOĞDU BUGÜN DOSTLAR. 11 KASıM 1821, SALı...  21:48  BIR DAHA GELMEYECEK BIRINE SAHIP OLMANıN TADıNı ÇıKARıN  21:29  BÜYÜKŞEHİR MERSİN’İN HER NOKTASINDA ULU ÖNDER ATATÜRK’Ü ANDI  21:18  BÜYÜKŞEHIR ENGELSIZ YAŞAM PARKı İKINCI EVLERI OLDU 
BAŞKAN SEÇER, MERSİN EKONOMİ PLATFORMU İLE BİR ARAYA GELDİ

 

BAŞKAN SEÇER, MERSİN EKONOMİ PLATFORMU İLE BİR ARAYA GELDİ

SEÇER, STK’LARLA İŞ BİRLİĞİNİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Ekonomi Platformu 12. Dönem Başkanı Servet Özkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Mersin’in bir ticaret kenti olduğuna dikkat çeken Seçer, “Mersin değişiyor ve gelişiyor” dedi. Kenti yönetirken daha isabetli kararlar alabilmek ve sorunlara daha iyi hakim olabilmek için STK’larla iyi bir iletişime sahip olmak gerektiğini vurgulayan Seçer, “Bir araya gelerek birçok şeyi paylaşma, faydalanma ve aktarma imkânımız oluyor ve emin olabilirsiniz ki Mersin bundan çok yararlanıyor” diye konuştu. 

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Ekonomi Platformu (MEP) 12. Dönem Başkanı Servet Özkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Seçer, MEP 12. Dönem Başkanı Özkaya’ya ve yeni yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Gerçekleşen ziyarette, tarım, sanayi, turizm ve ticaret kenti olan Mersin’de ticaretin Mersin’in en önemli unsurlardan birisi olduğuna değinen Başkan Seçer, MEP oluşumunun da bu kent için öneminden bahsetti. Kentin belediye başkanı olarak sivil toplumla ilişkilere çok önem verdiğini belirten Seçer,  bu iletişimin Mersin için de faydalı olacağını kaydetti

Seçer: “Mersin değişiyor ve gelişiyor”

Mersin’in bir ticaret kenti olduğuna dikkat çeken Başkan Seçer, “Mersin değişiyor ve gelişiyor. Sadece ticaret değil, tarım ve sanayi de değişiyor. Kentimizde turizmin de daha iyi noktalara geleceğini düşünüyorum. Özellikle havaalanı gibi birkaç büyük yatırım ile sadece Türkiye’nin değil dünyanın bakış açısı da Mersin’e daha farklı olacaktır” dedi.

Kenti yönetirken daha isabetli kararlar alabilmek ve sorunlara daha iyi hakim olabilmek için STK’larla iyi bir iletişime sahip olmak gerektiğini vurgulayan Seçer, kendisinin de bu anlayışla beraber STK’lar ile sık sık bir araya geldiğini belirtti. Seçer, “Hepiniz bir camiayı temsil ediyorsunuz. Bir araya gelerek birçok şeyi paylaşma, faydalanma ve aktarma imkânımız oluyor ve emin olabilirsiniz ki Mersin bundan çok yararlanıyor” dedi ve bu ilişkilerin daha da kuvvetlenerek devam etmesini diledi.

Özkaya: “Mersin’in ekonomik anlamda gelişmesi için çalışmalarımızı yürüteceğiz”

MEP 12. Dönem Başkanı Servet Özkaya da, Mersin'in uluslararası tanınırlığının artması için çalışmalar yürüttüklerini kaydetti. Özkaya, Mersin'in ekonomik olarak gelişmesi için çalışmalar yürüteceklerini de ifade ederek, “Başta tarım, lojistik ve turizm sektörüyle ilgili ticaret ve sanayi alanlarında şehrimizi iş dünyası adına sözcülüğünü yapmak gibi bir özelliğimiz var” dedi.Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    YORUM BULUNMUYOR!


 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
demokratmersin.com © Copyright 2007-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA