Mersin ワniversitesi地den Kariyer Mersin Projesi地e tam destek | DEMOKRAT MERSンN | Mersin'in Demokrat Gazetesi

 
 
 
00:31  HALK BンLンM UZMANI HンLMン DULKADンR  20:48  BA゙KAN YILMAZ, LンSELン GENヌLERLE SヨYLE゙ン YAPTI  19:52  TAKSICILERE YENI SISTEM: MヷTERI, ゙OFヨRワ PUANLAYACAK  19:45  鏑ISELI GENヌLERDEN MワNAZARA YAR゙MAS  12:57  BA゙KAN SEヌER MTSO誰UN KONUミU OLDU  12:15  AKDENンZDE CAN GワVENLンミンNン TEHDンT EDEN METRUK BンNALARIN YIKIMI SワRワYOR  11:03  DARISEKンSン ヨRNEK KヨY奪E 2 GワN BOYUNCA YヨRワK KワLTワRワ TANITILDI  20:47  MERAL SEヌER, 泥ARISEKンSン ヨRNEK KヨY PROJESン年ンN HンKAYESンNン ANLATTI  20:38  TワRKンYE SワPER ENDURO ゙AMPンYONASI TOROSLAR奪A!  20:30  CHP鱈I BA゙ARR: BU INSANLAR NASL EV SAHIBI OLACAK SAYN ERDOミAN   20:30  GENヌLER, PROJE EミITIM MERKEZI’NDE KAZANDKLAR BECERILERI SERGILEDI  20:26  GENヌ GIRI゙IMCILERDEN G3 FORUM LISE MERSIN ETKINLIミI  10:31  YENI゙EHIR BELEDIYESI KOMPOST ワRETIMI IヌIN HAREKETE GEヌTI  10:25  MESKン誰ンN MAYIS AYI OLAミAN GENEL KURULU誰UN 2. BンRLE゙ンMン YAPILDI  21:35  KンT鱈ERI YITIRMENIN AC SONUヌLAR  21:28  EMNIYET MワDワRワ ASLAN MGC炭I ZIYARET ETTI  11:47  MERSIN ゙EHIR TIYATROSU, GワLNAR, MUT VE ERDEMLI’DE PERDE AヌT  11:21  BAKAN KURUM, ヌAY MAHALLESI TOKン KONUTLARN YERINDE ンNCELEDI   11:21  YENI゙EHIR BELEDIYESI, KRMZ ゙EYTANLAR ANKARA炭A TA゙D  11:08  AYHAN KZLTAN: SEKTヨRLERIMIZ RAKIP DEミIL, BIRBIRININ DESTEKヌISIDIR 

Mersin ワniversitesi地den Kariyer Mersin Projesi地e tam destek

KARンYER MERSンN PROJESン BÜYÜMEYE DEVAM EDンYOR

Mersin Büyükehir Belediyesi Kariyer Merkezi, Kariyer Mersin Projesi için kurumlar aras i birliklerine bir yenisini daha ekleyerek, Mersin Üniversitesi’nden tam destek ald. Toplantda, Kariyer Mersin Projesi çerçevesinde payda kurum ve kurulularla ortak metin üzerinde i birlii ile “Kariyerde, Mesleki Eitimde ve ンstihdamda Birlik” mottosuyla Türkiye’de rol model olacak bir proje bütünü hayata geçirileceinin alt çizildi.

Mersin Büyükehir Belediyesi Kariyer Merkezi, hayata geçirdii Kariyer Mersin Projesi için i birlii görümelerini sürdürmeye devam ediyor. Mersin Büyükehir Belediye Bakan Vahap Seçer öncülüünde hayata geçirilen Kariyer Merkezi; kurumlar aras i birliklerine bir yenisini daha ekleyerek Mersin Üniversitesi’nden tam destek ald.

Mersin Üniversitesi’nden Kariyer Mersin Projesi’ne tam destek

Kariyer Mersin Projesi’ne payda olan kurum ve kurulularn temsilcilerinden oluan heyetle, Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsar ziyaret edildi ve Kariyer Mersin Projesi tantld. Gerçekleen toplantya Mersin Üniversitesi Uluslararas ンlikiler Bölüm Bakan Prof. Dr. Hüseyin Mualla Yüceol, Mersin Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Prof. Dr. ンlhan Ege, Ça Üniversitesi Kariyer Merkezi Yetkilisi Eda Kayhan, Toros Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Dr. Feyruz Usluolu, Milli Eitim Bakanl Kariyer Gelitirme Merkezi yetkilileri ve Giriimci ンnsan Kaynaklar Dernei yetkilileri katlm salad.

Kariyer Mersin; “Kariyerde, Mesleki Eitimde ve ンstihdamda Birlik”

Mersin Büyükehir Belediyesi Kariyer Merkezi Müdürü Serkan Özada; Büyükehir Belediyesi Kariyer Merkezi olarak bugüne kadar Mersin Üniversitesi ile i birlii halinde gerçekletirdikleri projelere desteklerinden dolay Prof. Dr. Ahmet Çamsar’ya teekkür etti. 2022 döneminde Kariyer Mersin Projesi çerçevesinde Mersin Üniversitesi bata olmak üzere payda kurum ve kurulularla ortak metin üzerinde i birlii protokolü imzalayarak “Kariyerde, Mesleki Eitimde ve ンstihdamda Birlik” mottosuyla Türkiye’de rol model olacak projeyi hayata geçireceklerinin altn çizen Özada; Yetenek Havuzu, üniversite örencilerinin meslek seçimine yönelik Kiilik Envanteri, Gençlik Zirvesi, üniversite örencilerine Büyükehir tesislerinde part time ve staj olanaklar, Yetenek Dönüüm Program gibi konularda yaplan çalmalar da aktard.

“Kariyer Mersin Projesi Türkiye için frsat olabilir”

Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsar, Kariyer Mersin Projesi ile ilgili yapt deerlendirmede; önemli kurum ve kurulularn ayn konu çerçevesinde bir araya gelerek katk sunmasnn Mersin adna büyük bir ans olduunu ifade etti. Çamsar, özellikle makro düzeyde ンnsan Kaynaklar Planlamas konusunda çalmalar yaplmas ile projenin Türkiye çapnda fark yaratabileceini belirtti. Çamsar, Mersin Üniversitesi olarak ‘giriimcilik, teknoloji, kariyer’ gibi önemli konularda birçok kesime dokunmaya çaltklarn söyleyerek, Büyükehir Belediyesi ile birçok noktada var olan i birliini daha da arttrmak adna Kariyer Mersin Projesi’ne destek sunacaklarn ifade etti.
Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yaplan yorumlarda IP Bilgileriniz kayt altna alnmaktadr..!

    YORUM BULUNMUYOR!


 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA ンLETン゙ンM KワNYE GンRン゙ SAYFAM YAP SIK KULLANILANLARA EKLE GンZLンLンK ンLKELERン

 
Siteden yararlanrken gizlilik ilkelerini okumanz tavsiye ederiz.
demokratmersin.com ゥ Copyright 2007-2022 Tm haklar sakldr. ンzinsiz ve kaynak gsterilemeden yaynlanamaz, kopyalanamaz, kullanlamaz.

URA MEDYA