Başkan Sarı 2. kez TŞOF başkan vekilliğine getirildi | DEMOKRAT MERSİN | Mersin'in Demokrat Gazetesi

 
 
16:25  YENIŞEHIR HALK KART ILE YEREL ESNAFLAR DA KAZANıYOR  12:16  ÜÇOCAK MAHALLESI’NDE ÇÖP EV TEMIZLENDI  11:55  TOROSLAR’ıN DÖRT BIR YANıNDA YOL YAPıM VE ASFALT ÇALıŞMASı DEVAM EDIYOR  11:50  MHP’Lİ KILAVUZ, TÜRKÇE ADLAR KULLANILMASINA DAİR KANUN TEKLİFİ VERDİ  12:19  MUAZZEZ İLMIYE ÇıĞ’DAN GENÇLERE TAVSIYE  13:34  BAŞKAN GÜLTAK, KURBAN KESIM YERLERINI ZIYARET ETTI  13:07  AMERIKAN- İNGILIZ BASıNıNDA MILLI MÜCADELE KAHRAMANı: KARA FATMA  13:00  FARKLı BIR DÜNYA LIDERI: NURSULTAN NAZARBAYEV  17:26  BAŞKAN SEÇER, BAYRAMıN ILK GÜNÜ IL PROTOKOLÜYLE BAYRAMLAŞTı   13:16  CUMHURIYETIN ÖNSÖZÜ: HÜRRIYET DEVRIMI  12:51  MGC YÖNETIMI GAZETECILERLE BAYRAMLAŞTı  11:07  AKDENIZ BELEDIYE BAŞKANı GÜLTAK 15 AYLıK ÇALıŞMA RAPORUNU SUNDU  10:21  SIVAS KATLIAMı’NıN 27’NCI YıLı: GLADYO’NUN ÜZERINE GIDILSEYDI 15 TEMMUZ OLMAZDı!  19:45  AKDENIZ KATı ATıK BIRLIĞI, GENEL KURUL’DA TASFIYE EDILDI  15:42  YENIŞEHIR BELEDIYESINDEN ALANYA SOKAĞı ANKETI  15:13  CHP’Lİ ALİ MAHİR BAŞARIR: “ŞEHİTLERİMİZ İHMAL KURBANI”  14:45  BAŞKAN YıLMAZ, KURBAN BAYRAMı’Nı KUTLADı  14:19  BAŞKAN SEÇER YAVAŞ YAVAŞ MERSİNLİYİ TANIMAYA BAŞLADI  11:57  İSTANBUL SÖZLEŞMESI DEĞIL MILLI DEMOKRATIK DEVRIM YAŞATıR  11:08  BITMEYEN EV ÖDEVIMIZ ’ANAYASA’ 
Başkan Sarı 2. kez TŞOF başkan vekilliğine getirildi

 

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı, Önceki gün Ankara’da TŞOF Genel Başkanı Fevzi Apaydın Başkanlığında yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Federasyon kuralları gereğince 2.kez Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan vekilliğine getirildi.

2011 Yılında tüm Şoförler ve Otomobilciler Oda başkanların önerisi ile TŞOF Yönetimine girme başarısı elde eden Veysel Sarı, 2014 Yılında Milletvekilliği seçimleri nedeniyle istifa ettiği TŞOF Yönetim Kurulu üyeliğine tekrar seçilmiş ve 22 Mayıs 2015 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısında da TŞOF başkan vekilliğine getirilmişti.

Veysel Sarı’nın tekrar TŞOF Başkan vekilliğine getirilmesi Mersin’de olduğu kadar birçok İl’in oda başkanı ve Mersin şoför esnafları arasında da memnunluk yarattı.

Başkan Veysel Sarı yeni göreviyle ilgili olarak yaptığı açıklamada ise;

“Benim tüm uğraşım, Taksici, Kamyoncu, Kamyonetçi, Otobüsçü ve Minibüsçü ve galerici esnafımızın mesleki ve özel yaşamında hakları olan kaliteyi yakalamaları için olmuştur, olacaktır. Tarafıma tevdi edilen TŞOF Başkan Vekilliği görevim süresince de Genel Başkanımız Sayın Fevzi Apaydın ve diğer mesai arkadaşlarım ile birlikte tüm şoför esnafımızın sorunlarının çözümünde daha etkili olacağım içinde çok mutluyum.

B u vesile ile TŞOF Genel Başkanım Sayın Fevzi Apaydın ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarım ile yeni görevim nedeniyle memnuniyetlerini dile getirip başarı Dileği’nde bulunan tüm esnafımıza ve dostlarıma teşekkür ediyorum. Ankara’daki odamın kapısı Mersin’de olduğu gibi her zaman sonuna kadar açık olacaktır” dedi.

Başkan Veysel Sarı, Kırklareli Şoförler Odası Başkanı Ali Fuat Şeker ile birer hafta aralıkla TŞOF Başkan Vekilliği görevini sürdürmek için Ankara’da görev yapacak.

Veysel Sarı; 1987 Yılında Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası yönetimine girmiş, bir süre sonra başkan vekilliğine, daha sonraki süreçte de Oda Yönetim kurulu Başkanlığına getirilmiştir.


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!
 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİRİŞ SAYFAM YAP SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
demokratmersin.com © Copyright 2007-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA