16:03  MEZITLILI GENÇLER SAHILI TEMIZLEDI  16:02  ÖLÜMSÜZ ESER KUTADGU BILIG  12:01  BAŞKAN ÖZYIĞIT: GÖREVIMIZ BIREYI ÜRETKEN HALE GETIRMEK   11:58  BALIK TESİSLERİ KURULUYOR, KENT SESSİZ!  16:41  BAAŞKAN SEÇER, İFTAR SOFRASıNDA VATANDAŞLARLA BIRARAYA GELDI  16:39  MEZITLI DOKUMASı MARKA OLDU  16:38  CHP AKKUYU NÜKLEER SANTRALLE ILGILI MECLIS ARAŞTıRMASı İSTEDI  16:36  ÇUKURA DÜŞEN DOMUZ YAVRULARı İTFAIYE EKIPLERI TARAFıNDAN KURTARıLDı  16:34  ÜLKEDEN ÇıKAN DOLARı ENGELLEMEK ZORUNDAYıZ. NASıL Mı?  16:33  GEMİ YÜZECEK Mİ..?  16:29  ANNELER GÜNÜNDEN YEDI YÜZYıL ÖNCEKI TÜRKMEN VE TATAR KADıNı  16:16  ALMANYA’NıN TÜRKIYE’YE HÜCUM PLANı  13:34  4 MAYıS HAREKETI VE 19 MAYıS  16:17  CHP’Lİ GÖKÇEL: AFETZEDE ÇİFTÇİ DESTEKLENMELİDİR  16:16  ATATÜRK’ÜN 2. DÜNYA SAVAŞı ÖNGÖRÜLERI  10:18  TARIHI GÜLNAR OTELI SANATA KAPıLARıNı AÇTı   10:11  GERI DÖNÜŞÜM PARKı MEZITLI’DE AÇıLDı  10:09  GEÇMIŞTEN GELECEĞE 19 MAYıS YÜRÜYÜŞLERI  10:08  YENİŞEHİR’DE HALK TOPLANTILARI BAŞLIYOR  10:06  BASRA VE DOĞU AKDENIZ’DE SAVAŞ RÜZGARLARı 

Gazeteci İbrahim Yalçıner’in facebook NOTLARI

Ergenekon davası düşmüş, böyle bir örgüt yokmuş.. Ne yazayım şimdi.. Günlerce buradan anlatmaya çalıştık böyle bir örgüt yok diye, bu dava orduya, ülkeye, ulusalcılara yapılan bir kumpastır dedikçe, karşımıza yine solumsular çıktı. Adamlar sevindirik olmuşlardı. Onlara göre derin devlet temizleniyordu. Darbeciler yargılanıyordu. Ne oldu peki? Birazcık olsun yüzünüz kızarıyor mu acaba, utanıyor musunuz? Sanmıyorum, çünkü aynı pişkinlikle yolunuza devam ediyorsunuz. 

Yine bu ülkede gerçek muhalefetin oluşmasını engellemek için tumturaklı laflarla kafa karıştırmaya çalışıyorsunuz. 
Sizin ipliğiniz pazara tamamen çıkmadıkça bu ülkeye rahat yok, bunu iyi biliyoruz artık.
---
"Basın çoğu zaman insanlara ne düşüneceklerini söylemede başarılı olmayabilir. Fakat okurlara ne hakkında düşüneceklerini söylemede fevkalade başarılıdır" 
"Gündem belirleme" yönetilen bir olgudur. Gündem belirleyenler ne düşüneceğinizi bilemezler ama neleri düşünmeniz gerektiğine karar veriler... Yani dikkat transferi yaparlar. Onun için dikkat diyorum..
--
Dr Reşit Galip Mersin’in değeridir. Mersin Türkocağı kurucu başkanı, Mersin İdmanyurdu başkanlığı yapmıştır. Genç bir hükümet doktoru olarak Atatürk'ün Mersin'e ilk geldiğinde hoş geldin konuşması yapan kişidir. Ve bu konuşmasıyla Atatürk'ü çok etkilemiştir. Sonra da Atatürk tarafından önce milletvekili ve Bakan yapılmıştır. Bugün çok tartışılan Andımızın yazarı Reşit Galip'tir.
--
II. Abdulhamit'in kadınların çarşaf giymesini yasakladığını biliyor muydunuz


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamış..!
 
  HIZLI ARA
 
 
 
  HAVA DURUMU
 
..

Mersin Haberleri, Mersin Son Dakika, Mersin Haber, Haberler, Son Dakika, Mersin, Mersin Siyaset 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GİRİŞ SAYFAM YAP SIK KULLANILANLARA EKLE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
demokratmersin.com © Copyright 2007-2019 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA